فیصل ضرغامی :
شهرداری و شورای شهر برای راه اندازی میدان تره بار رودان ورود کنند


فرماندار رودان گفت: شهرداری و شورای شهر رودان تا یک ماه آینده با انجام اقدامات عملی و اساسی برای راه اندازی میدان تره بار رودان ورود کنند.

به گزارش هرمزگان نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری رودان؛ فیصل ضرغامی در جلسه کارگروه نظارت، کنترل و تنظیم بازار شهرستان رودان بر لزوم راه اندازی میدان تره بار برای بهبود وضعیت تنظیم بازار و نظارت و کنترل دقیق بر توزیع میوه در شهرستان تاکید کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودان خاطر نشان کرد: شهرداری و شورای شهر رودان تا یک ماه آینده با انجام اقدامات عملی و اساسی برای راه اندازی میدان تره بار رودان ورود کنند.

وی ادامه داد: راه اندازی میدان تره بار مطابق با قانون از وظایف شهرداری است و اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرد.

فیصل ضرغامی ساماندهی بازار دست فروشان و ماهی فروشان رودان را از اولویت های دیگر دانست و گفت: برخورداری از بازاری منظم و بهداشتی حق مردم رودان است.

وی تاکید کرد: هر گونه کم کاری و کم تحرکی در راستای منافع عمومی مردم از سوی هیچ مدیر و مسئولی پذیرفته نیست و این کم کاری ها باید به اطلاع مردم رسانده شود.

ضرغامی تصریح کرد:  رفع مشکلات مردم به خصوص در بحث معیشت و اقتصاد نیاز به اقدامات عملی دارد و در غیر این صورت طرح مشکلات بدون اقدام عملی بی فایده است.

وی بیان داشت: یکسان سازی قیمت کالا و اقلام مصرفی مردم  در سطح شهرستان و استان برای کنترل بازار ضروری است.

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۹ تير
کدخبر:9631منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۷ نوزدهم تيرلینک خبر: http://www.hormozgannews.com/Pages/News-9631.html