اسلام باوقار
مخالف اطلاع‌رسانی بنری شهرداری در این شرایط هستم


عضو شورای شهر بندرعباس، با بیان اینکه مخالف اطلاع‌رسانی بنری شهرداری در این شرایط است، گفت: اعتراض خود به این رفتار شهرداری را اعلام کرده‌ام.

اسلام باوقار امروز در گفت‌وگویی اختصاصی با هرمزگان نیوز در پاسخ به مطلبی مبنی بر اینکه معنی اطلاع‌رسانی محیطی گسترده در سطح شهر بندرعباس توسط شهرداری در روزهای مانده به انتخاب شهردار چیست و عکس‌العمل شورا چه بوده، افزود: هر چند اطلاع‌رسانی از عملکرد شهرداری حق مدیران مربوطه است، اما در شرایط کنونی باید با دقت بیشتری رفتار شود.

 

وی با بیان اینکه مخالف این نوع رفتار از طرف شهرداری است، گفت: به طور جد اعتراض خود را نسبت به این عمل شهرداری ابراز داشته‌ام اما متاسفانه ابزار قانونی برای مقابله با این امر در دست نیست و نمی‌توان آنرا تخلف نام نهاد.

 

به گزارش هرمزگان نیوز، شهرداری بندرعباس در حالی طی روزهای اخیر با صرف هزینه‌های قابل توجه اقدام به معرفی گسترده محیطی چند پروژه خاص کرده که بسیاری بر این عقیده اند این رفتار به نوعی به منزله کاهش فشارها از طرف افکار عمومی برای انتخاب مجدد شهردار فعلی به اعضای شوراست.

 

از طرفی و طبق رویه معمول هر ساله، معمولا ارگان‌هایی همانند شهرداری در هفته دولت، دهه فجر و یا اواخر اسنفدماه به این نوع تبلیغ و بیان گسترده دستاوردهای خود در سطح شهر روی می‌آورند.

 

حال باید دید و محاسبه کرد، هزینه این خیز تبلیغی شهرداری بندرعباس که بی طور یقین فواید آن متوجه شهردار فعلی است، به چه میزان بار مالی بر روی منابع شهرداری که همواره از کم بودن آن ناله به گوش می‌رسد تحمیل کرده است.

 

پایان/

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۶ شنبه ۲۸ مرداد
کدخبر:9416منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۶ بيست و هشتم مردادلینک خبر: http://www.hormozgannews.com/Pages/News-9416.html