معاون وزیر ورزش: نیازهای ورزش میناب رفع می شود


معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: نیازهای تجهیزاتی و تاسیساتی ورزش شهرستان میناب در شرق استان هرمزگان بزودی رفع می شود.

به گزارش هرمزگان نیوز به نقل از ایرنا ، فریبا محمدی روز جمعه در نشست با بانوان ورزشکار شهرستان میناب اظهارکرد: استان هرمزگان در بخش پسران ودختران استعدادهای سرشاری دررشته های ورزشی به ویژه ورزش های سرعتی، استقامتی و قدرتی دارد و از استان های ویژه در عرصه استعداد یابی در کشور محسوب می شوند.

وی ادامه داد: شهرستان میناب از جمعیت بالایی برخوردار است و باید برای اوقات فراغت مردم در این شهرستان برنامه ریزی کرد که در این راستا 16 برنامه ملی با 6 راهبرد اجرایی در دستور کار است که در این استان و شهرستان نیز اجرایی می شود که به دنبال ارتقا وتندرستی بانوان و آقایان هستیم .

وی درپایان با اشاره به ظرفیت ها اداری و اجتماعی شهرستان میناب گفت: یک برنامه ویژه برای دختران و پسران در این شهرستان ترسیم می شود تا بتوان آسیب های اجتماعی را کاهش دهیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب نیز در این نشست با اشاره به جمعیت شهرستان میناب گفت: این شهرستان به عنوان دومین شهرستان استان هرمزگان در حال ارائه خدمات به مردم این شهرستان و شرق هرمزگان است .

محمد احمدی افزود: امروز مردم به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در جای جای کشور ایران اسلامی از خدمات آموزشی ،ورزشی و بهداشتی و زیربنای برخودار شده اند.

وی ادامه داد: نشاط و سلامت جامعه با ورزش است وهمان طور که امروز شاهد رشد علمی جامعه هستیم، در حوزه های دیگر به خصوص ورزش نیز باید استعداد ها شکوفا شود.

فرماندار میناب یاد آور شد: توسعه ورزشی باید به محوریت شهرستان میناب به عنوان مرکز شرق هرمزگان باشد زیرا مردم خدمات در حوزه های مختلف در شرق هرمزگان از این شهرستان دریافت می کنند.

احمدی تصیرح کرد: ورزشکاران شهرستان میناب در رشته های مختلف ورزشی نه تنها در سطح ملی می درخشند بلکه در سطح بین المللی نیز برای ایران اسلامی افتخار آفرین هستند و برای حفظ و توسعه ورزش این شهرستان نیازمند مساعدت و همراهی وزارت ورزش و جوانان هستیم.

درشهرستان میناب 38 هیات فعال ورزشی و7 باشگاه فعال بانوان با هزارو 419 ورزشکار بانوان و 11 خانم مدال آور کشوری، سه ملی پوش درعرصه ورزش بانوان در میناب فعالیت دارند.

 

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷ جمعه ۱۱ آبان
کدخبر:10163منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۷ يازدهم آبانلینک خبر: http://www.hormozgannews.com/Pages/News-10163.html