کد خبر: 9665 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير 2:54 عصر نسخه چاپی نسخه چاپی
756 ارسال به دوست ارسال به دوست


فیصل ضرغامی :
مدیران موظف به اطلاع رسانی و همکاری با خبرنگاران و رسانه ها هستند


فرماندار رودان گفت: مدیران موظف به اطلاع رسانی و همکاری با خبرنگاران و رسانه ها هستند و اطلاع رسانی به مردم فضای عمومی جامعه را آرام می کند و به شایعات پایان می دهد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ فیصل ضرغامی در نشست صمیمی با اصحاب رسانه شهرستان رودان اظهار داشت: نقد های خبرنگاران در طی شدن روند موثر امور و بهبود مدیریت عمومی جامعه کمک می کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودان افزود: مطبوعات و رسانه ها رکن چهارم دموکراسی اند و در هر یک از کشورهای توسعه یافته رسانه آزاد در رشد جامعه به کمک دولت و مردم آمده است.

فیصل ضرغامی بیان داشت: رسالت خبرنگاران در خبر رسانی به مردم جز عشق و علاقه چیزی دیگری نیست.

وی افزود: مدیران موظف به اطلاع رسانی و همکاری با خبرنگاران و رسانه ها هستند و اطلاع رسانی به مردم فضای عمومی جامعه را آرام می کند و به شایعات پایان می دهد.

ضرغامی تصریح کرد: فضای اطلاع رسانی در جامعه مدیون رسالت عاشقانه و علاقه ایی هست که خبرنگاران نسبت به این موضوع دارند.

وی خاطر نشان کرد: رویکرد دولت بر طرف کردن مشکلات اقتصادی و معیشتی در جامعه است و خبرنگاران نیز در مسایل اقتصادی و معیشتی ورود کنند.

فرماندار رودان ابراز داشت: عصر، عصر رسانه است و مدیران و مسئولین بطور شفاف با استفاده از ظرفیت رسانه ها با مردم سخن بگویند.

وی اضافه کرد: رسانه های برای آرام کردن و ایجاد آرامش در جامعه در جهت بهتر مدیریت کردن امور دولت در شهرستان در ابعاد مختلف می توانند موثر واقع شوند.

وی ادامه داد: رسانه ها در هنگام بروز مشکلات با حفظ ایجاد آرامش در جامعه مسایل را انعکاس دهند چرا که با توجه به شرایط جامعه موظف به حفظ امید در جامعه هستیم.

وی اظهار داشت: مهمترین ارکان مطبوعات و رسانه ها شفافیت است و تکلیف رسانه ها ایجاد روحیه پاسخگویی و شفاف سازی در مسئولین است.

ضرغامی تاکید کرد: مدیران موظف به پیگیری امور مردم هستند و در کنار مردم صادقانه پاسخگوی مشکلات مردم باشند.نظرات


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

 

نظر شما

نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


    صدا       فیلم     تلویزیون    رادیو
توزیع سبد کالای حمایتی دولت آغاز شدخلیج فارس ایران به ثبت جهانی رسیدروحانی ۴ وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کردمعاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی: سازمانی موفق است که در آن همدلی و وفاق وجود داشته باشدعلت کاهش قدرت موتور خودرو چیست؟در شهریورماه تورم نقطه به نقطه در هرمزگان ۲۰ درصد بوده استامام جمعه قشم: وجود رسانه‌ها یک فرصت بزرگ برای توسعه قشم استجزئیات طرح رتبه بندی معلمانهرمزگان اواسط هفته بارانی می‌شودبرومند : برای گردشگری هرمزگان هویت سازی می کنیمآیفون راز قتل خاشقچی را فاش می کند؟آغاز تکمیل ظرفیت بدون آزمون مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام نور هرمزگاناولین عمل «لقاح خارج رحمی» در مرکز درمان ناباروری بندرعباسنامه سرگشاده آیت الله مکارم شیرازی به رییس قوه قضاییهخورشهناز، کانال انتقال فاضلاب یا شاهراه ورود مشکلات بهداشتیاختصاص ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار برای توسعه تالاب آذینی سیریکقیمت انواع محصولات ایران خودرو در نمایندگی و بازارنماینده غرب هرمزگان نائب رئیس فراکسیون مناطق آزاد و تجاری در مجلس شدمسابقه استندآپ کمدی "شرجی" در بندرعباس برگزار می‌شودلغو صدور روادید برای شهروندان عمانی مسافر ایراناستقبال هرمزگان از سرمایه گذاری شیلاتی در جمهوری اسلامی موریتانیمتن لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسمدانشکده علوم قرآنی هرمزگان در حال تعطیلی استمجمع تشخیص لایحه ایجاد ۸ منطقه آزاد جدید را مغایر سیاست ها می داندنیروگاه سیکل ترکیبی هرمز وارد مدار شدآغاز بیمه صنعتگران صنایع دستی در هرمزگانسخنگوی وزارت کشور: 15 شهردار بازنشسته می شوندایجاد چهارصد فرصت شغلی طی 5 ماه آینده در جزیره هرمزنتایج رسمی انتخابات نظام مهندسی ساختمان اعلام شد40 مدرسه با مشارکت بنگاه های اقتصادی در هرمزگان احداث شودمراسم ترحیم زنده یاد ایوب دبیری نژاد/ گزارش تصویری بهره مندی شناورهای دریایی سنتی از سوخت یارانه ایترانزیت خودرو؛ فرصت طلایی برای تجارت در بندر لنگهنرخ جدید کرایه اتوبوس دانشجویان دانشگاه هرمزگان اعلام شدپیکرایوب دبیری نژاد پیشکسوت مطبوعات هرمزگان به خاک سپرده شدثبت نام آزمون وکالت ۹۷ آغاز شدجزئیاتی ازحمله موشکی سپاه/موشک‌های قیام و ذوالفقار برسرتروریست‌هاارزش روز هر سهم مشمولان سهام عدالت، ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان شدآغاز توزیع برنج خارجی احتکار شده در هرمزگان‍درخواست رحمانی‌فضلی از رئیس‌جمهور برای کناره گیری از دبیر کلی ستاد مبارزه با مواد مخدر