کد خبر: 9665 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير 2:54 عصر نسخه چاپی نسخه چاپی
716 ارسال به دوست ارسال به دوست


فیصل ضرغامی :
مدیران موظف به اطلاع رسانی و همکاری با خبرنگاران و رسانه ها هستند


فرماندار رودان گفت: مدیران موظف به اطلاع رسانی و همکاری با خبرنگاران و رسانه ها هستند و اطلاع رسانی به مردم فضای عمومی جامعه را آرام می کند و به شایعات پایان می دهد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ فیصل ضرغامی در نشست صمیمی با اصحاب رسانه شهرستان رودان اظهار داشت: نقد های خبرنگاران در طی شدن روند موثر امور و بهبود مدیریت عمومی جامعه کمک می کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودان افزود: مطبوعات و رسانه ها رکن چهارم دموکراسی اند و در هر یک از کشورهای توسعه یافته رسانه آزاد در رشد جامعه به کمک دولت و مردم آمده است.

فیصل ضرغامی بیان داشت: رسالت خبرنگاران در خبر رسانی به مردم جز عشق و علاقه چیزی دیگری نیست.

وی افزود: مدیران موظف به اطلاع رسانی و همکاری با خبرنگاران و رسانه ها هستند و اطلاع رسانی به مردم فضای عمومی جامعه را آرام می کند و به شایعات پایان می دهد.

ضرغامی تصریح کرد: فضای اطلاع رسانی در جامعه مدیون رسالت عاشقانه و علاقه ایی هست که خبرنگاران نسبت به این موضوع دارند.

وی خاطر نشان کرد: رویکرد دولت بر طرف کردن مشکلات اقتصادی و معیشتی در جامعه است و خبرنگاران نیز در مسایل اقتصادی و معیشتی ورود کنند.

فرماندار رودان ابراز داشت: عصر، عصر رسانه است و مدیران و مسئولین بطور شفاف با استفاده از ظرفیت رسانه ها با مردم سخن بگویند.

وی اضافه کرد: رسانه های برای آرام کردن و ایجاد آرامش در جامعه در جهت بهتر مدیریت کردن امور دولت در شهرستان در ابعاد مختلف می توانند موثر واقع شوند.

وی ادامه داد: رسانه ها در هنگام بروز مشکلات با حفظ ایجاد آرامش در جامعه مسایل را انعکاس دهند چرا که با توجه به شرایط جامعه موظف به حفظ امید در جامعه هستیم.

وی اظهار داشت: مهمترین ارکان مطبوعات و رسانه ها شفافیت است و تکلیف رسانه ها ایجاد روحیه پاسخگویی و شفاف سازی در مسئولین است.

ضرغامی تاکید کرد: مدیران موظف به پیگیری امور مردم هستند و در کنار مردم صادقانه پاسخگوی مشکلات مردم باشند.نظرات


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

 

نظر شما

نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


    صدا       فیلم     تلویزیون    رادیو
خداحافظی با خیابان‌های انگلیسی بندرعباسفرماندار رودان خواستار عذرخواهی رسمی عوامل یک برنامه طنزشدیک حزب جدید به دهها حزب کشور اضافه شد + اسامی شورای مرکزیفیلم/ رییس شیلات ایران: هیچ شناور خارجی در آبهای ایران نیست!فیلم / حضور سرزده فرماندار جاسک بر عرشه کشتی چینی در خلیج فارساکبری : مسئولان قضایی جاسک به موضوع صیادی کشتی های چینی رسیدگی کنندمنصور آرامی از هرمزگانی های عازم المپیک آسیایی در تهران تجلیل کردتوضیحات استاندار درباره حضور چینی‌ها در آبهای هرمزگانامام جمعه اهل سنت بندرعباس:مناسک حج نمونه ای از عشق به پروردگار استنیروگاه بندرعباس بیش از دو میلیون مگاوات ساعت انرژی برق تولید کرده استبندرعباس از مسیر پروازهای چارتری حذف شدآغاز نام نویسی آزمون استخدامی شرکت توزیع برق هرمزگانتوزیع ماهی هوور با قیمت هرکیلو 11 هزار و 300 تومانفرماندار قشم:نارضایتی مردم از عملکرد ادارات قابل گذشت نیستنصب و راه اندازی 90 دوربین ترافیکی پلاک خوان در معابر هرمزگانافتتاح پاویون جدید فرودگاه بندرعباس تا دو ماه دیگرمختاری : بازارچه صنایع دستی در بندرعباس احداث می شودنخستین هتل جزیره هرمزتا دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد آخرین وضعیت تشکیل دادگاه‌های ویژه اقتصادیانهدام دو باند کلان مواد مخدر در هرمزگان و سیستان و بلوچستانمختاری مدیرکل میراث‌فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری هرمزگان شدضرغامی : 75 درصد از کالا ها در بازار رودان دارای پرچسپ قیمت هستندچه کسی جایگزین ربیعی می‌شود؟راه‌اندازی اینترنت فضایی جدید با همکاری اسپیس ایکس، ناسا و دانشگاه استنفوردتشکیل کمیته‌ای برای شناسایی مدیران بازنشستهفرماندار قشم: تقویت امنیت اجتماعی از نتایج مستقیم رونق اقتصادی استسخنگوی قوه قضاییه:پرونده قضایی احمدی نژاد تشکیل شدکمیته امداد به مددجویان آسیب دیده از حوادث غرامت می دهداحداث ورزشگاه ۱۰ هزار نفری میناب به مناقصه گذاشته شدمدیرکل جدید شیلات هرمزگان معرفی شدامام جمعه جدید رودان معرفی شدحمایت وزارت کشور از سمن‌های فعال در حوزه ایجاد نشاط و امید اجتماعیبانک مرکزی سکه را ۲.۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری کردهــرمــزگانی ها دوشنبه بــه دیدار رهبــری می روندمرتضی بانک : صدا و سیما آدرس غلط به مردم ندهدخرید سربازی در سال 97 (شرایط، قیمت و نحوه پرداخت)انوشیروان محسنی بندپی، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شدخرید قشم‌ایر توسط استانداری اصفهان تکذیب شدبا حکم وزیر کشور؛ عباس میرزاد به سمت فرماندار شهرستان پارسیان منصوب شدفرماندار قشم، خطاب به مسئولان ادارات و دهیاران: گوش شنوای مشکلات مردم باشید