کد خبر: 9211 تاریخ انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۹ خرداد 1:49 عصر نسخه چاپی نسخه چاپی
179 ارسال به دوست ارسال به دوست


استاندار هرمزگان:
جایگاه واقعی برخی از اقشار در انتخابات مشخص شد/ برای سال ها به معاندان خوراك دادند/تداوم احضار فرمانداران و مدیران


استاندار هرمزگان در سخنانی بی پیرایه و مستقیم، از رویه حاكم بر كارزار انتخاباتی ابراهیم رئیسی تاخت و گفت: نتیجه انتخابات اخیر معانی زیادی دارد و نشان داد كه متاسفانه با رفتاری كه از برخی از اقشار سر زد جایگاه واقعی آنها در نزد مردم کجاست.

به گزارش هرمزگان نیوز، جاسم جادری امروز در در مراسم تجلیل از فعالان برگزاری انتخابات، با بیان اینكه انتخابات اخیر یكی از شفاف ترین، سالم ترین و معنادارترین انتخابات برگزار شده در نظام جمهوری اسلامی به شمار می رود، اظهار داشت: در یک طرف این رقابت شاهد حضور رقیبی مهاجم، تهمت زننده و لقب دهنده الفاظ و عناوین بد و در طرف دیگر رقیبی مظلوم بودیم تا جایی که آنها شدند انقلابی و طرف دیگر را به عنوان طرفدار اسرائیل و امریکا و خائن و فاسد لقب دادند.

جادری یادآور شد: تمامی امکانات و اقشار را ساماندهی کردند حتی بعضا برخی از بخش های نظامی که ممنوع از فعالیت انتخاباتی شده اند را برای هجوم به دولت پای كار آوردند.

وی گفت: پس باید پرسید که چه میشود که مردم به دولتی که در بیان و تبلیغات دورغین آنها دولتی فاسد و خائن و ضعیف و جاسوس لقب و عنوان داده می شد با این اختلاف فاحش آرا، رای دادند.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه نمی شود حقایق را کتمان و پنهان کرد گفت: متاسفانه برخی از اقشار که در گذشته مورد اعتماد مردم بودند با بد اخلاقی ها و تهمت ها از احساسات مردم سو استفاده کردند و مردم نیز در پای صندوق ها جواب آنها را دادند.

وی ادامه داد: آنها باید از خود بپرسند با وجود برخورداری از آن همه امكانات مالی و ساختاری و نیروی انسانی سازمان یافته و بسیج شده، چرا مردم به آنها اعتماد نکردند، همه باید بنشینند و این رفتار مردم را تحلیل و معنی كنند تا مشخص شود كه قدرت و خواست واقعی این كشور در كجا نهفته است؛ ما می گویم قدرت واقعی در دست مردم است.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: بیداری و حماسه سازی مردم آنجا ارزش بیشتری را پیدا می کند که مردم با آگاهی تمام به صلح طلبی و توسعه در منطقه متلاطم و پر از اسلحه شده خاورمیانه رای می‌دهند و برای نجات کشور خود از تندوری ها پای صندوق ها آمدند.

وی با بیان اینکه انتخابات اشکلاتی هم داشت افزود: باید تجهیزات خود را قوی تر و بهتر می کردیم تا مردم ساعت ها معطل و از طرفی حق چهار پنج میلیون نفر برای رای دادن ضایع نشود.

استاندار هرمزگان همه را به تماشا و یادآوری مجدد مناظره ها و مجادله های انتخاباتی كاندیداها و نمایندگان آنها در زمان قبل انتخابات دعوت كرد و افزود: به حدی در مناظره ها و فیلم ها و سخنرانی های تبلیغاتی خود بد اخلاقی کردند و به بدنه نظام حمله کردند که برای سالهای سال شبکه های معاند خارج نشین خوراک تولید کرده اند.

استاندار هرمزگان ادامه داد: اینکه مردم با هوشیاری تمام دست رد به سینه یارانه و یارانه دهندگان شعاری زدند، تعجب کشورهای توسعه یافته را رقم زده است.

وی گفت: اینکه مردم پذیرفته اند کشور را باید به صورت پایدار و اصولی و منطقی توسعه داد را می توان در همین تصمیم بزرگ مشاهده کرد.

جادری گفت: یکی از پیامهای مهم این انتخابات ساختن و ایمن کردن فضای کشور برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی است که همه باید این پیام را بشنوند.

وی با بیان اینکه مردم به شعارهای فریبنده تن ندادند تصریح کرد: رای مجدد به دولت وظایف مسئولان را سنگین تر از هر زمانی کرده است.

جادری افزود: دولت اکنون با اعتماد دوباره مردم مدیون آنهاست و باید تمام هم و غم خود را بر ر‌وی رفع مشکلات بگذارد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه میزان مشارکت در استان به ۷۸ درصد رسیده است افرود: این رقم بالاتر از میانگین کشوری است.

جادری تاکید کرد: با افتخار میگوییم که از اهل سنت تشکر میکنیم چرا که آنها در حمایت د‌ولت گل کاشتند و شهرستان هایی داریم که بالای ۹۳ درصد به دکتر روحانی رای دادند.

وی افزود: انواع و اقسام دورغ ها را به دولت بسته اند، بنحوی که در نشست استانداران نیز گفتم که خانمی می‌گفت "دولت کیک زرد را خورده" و دیگری می‌گوید "سند ۲۰۳۰ را کشور یونسکو" ارسال کرده است.

جادری با بیان اینکه از پاکی و صافی و اعتقادات مردم بی طرز افسار گسیخته ای سواستفاده کردند، یادآور شدند: در این انتخابات بسیاری از چیزها بر همگان هویدا شد.

استاندار هرمزگان گفت: کماکان و متاسفانه در حال احضار فرمانداران و مدیران و مجریان انتخاباتی به دادسراها هستند و این از عجایب است چرا که بعضا جرم برخی ها را اعلام دستاوردهای دولت بیان می كنند.

پایان/

 نظرات


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

 

نظر شما

نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


    صدا       فیلم     تلویزیون    رادیو
تعداد قابل توجهی نیروی حزب‌الهی در امریکا داریم/کابینه‌ای مستقل می‌خواهیمنظر فاطمه ذوالقدر پیرامون طرح اصلاحی گذرنامه/ تاثیر ماجرای محدودیت ایجاد شده برای زهرا نعمتی/امکان خروج بانوان بدون اجازه قیم اصلاح گذرنامه‌ای برای کوتاه کردن دست شوهران زورگواختصاصی/تضاد فاحش گفته‌های مدیران آبی با واقعیت‌ها/بحران آب و رمز و راز چاه‌های انتقال در مینابتجهیز پلیس هرمزگان به سگ‌های موادیاب و پهباد نجات 12 نظامی اماراتی با هماهنگی مرکز نجات دریایی بندرعباسدرخشش بوكس هرمزگانی با مدال مختار رضاییدو هرمزگانی در لیست داغ‌ترین‌های مردادیسرپرست روابط عمومی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان منصوب شدفیلم 13 میلیون دلاری فرهادی در اسپانیا 100 درصد کانتینرها را کنترل می‌کنیم/ افرایش تعداد ایکس‌ری‌ها از 15 به 50 پیشی گرفتن حاجیه ها از حاجی هارایگان شدن مسیر بین ایستگاه راه آهن بندرعباس تا قشم/سازمان قطار و ریل می خردنیازی به وزارت دریانوردی نداریم/عنوان پیشنهادی حرف درستی نیستسرانجامِ ماكت غول‌آسای ناو هواپیمابر ایرانی+تصاویربا تصویب كمیسیون نظارت بر سفرهای خارجی به ایتالیا رفتیمپیشنهاد ذوالقدر پیرامون ساماندهی موتورسکلیت‌های پایتختانتظار می‌رفت امام جمعه شتابزده عمل نکند/رفع مشکلات مسکن مهر قشم نیاز به شفاف‌سازی دارد/فرماندار وقت نقشه‌ای منسوخ را دیکته کردفرمانده هوادریای منطقه یكم در راس فرماندهی هوادریای ناجا قرار گرفتکشف 4000 تن ماده مخدر در شرق/دستگیری دو قاچاقچی بین المللیخبرهای جدید از کابینه دولت دوازدهم امضا ناصر شریفی پای نامه فراکسیون اهل سنت/ توضیح پیرامون امضا "علوی"فقط یک نفر از استانداری جادری را همراهی می‌کند/نیازمند رایزنی برای تکنولوژی‌های نوین هستیمشهردار خارجی استخدام کنیدلزوم تغییر دیدگاه‌‌های سنتی در مدیریت شهری بندرعباس فرمانده دریابانی سیریک به شهادت رسیدیك ممنوعیت صید دیگر در آب های جنوبی ایران/صید میگوی صورتی ممنوع افتتاح بندری كانتینری در شرق هرمزگانبندر باهنر عمیق‌تر شد/توان پهلودهی افراماكس‌هاصدور 481 هزار کارت هوشمند ملی برای هرمزگانی‌ها/برای فراخوان عمومی آماده‌ایمسهم پررنگ و عجیب شناورسازی مدکندالوی قشم در فهرست تحریمی امریکاپاراگراف‌های نامرئی ذوالقدر و مرادی در یك تكذیبیهدریادار سیاری: اگر قلعه‌ای وجود دارد هزاران كیلومتر از آن فاصله می‌گیریم/ میراث فرهنگی: قلعه کوه مبارک پذیرایی گردشگران می‌شودخواهر جدید بندرعباس از ایتالیا می‌آید/معرفی ظرفیت‌های گردشگری هرمزگان در اروپاباسوادی 87.8 درصدی هرمزگانی‌ها/هرمزگان باسوادتر از کرمان امیردریادار دوم آزاد: به بالگرد امریکایی لیزر نتابانده‌ایمبازدید پروفسور "اولی وتزل" محقق ارشد مرکز تحقیقات علوم زمین آلمان از فروچاله های مینابانتقاد شدید محسن شریفیان از تشبیهات مهران مدیری پیرامون نی‌انبان/اشتباه ساده لوحانه دورهمی را تصحیح كنیدخاطره محمدعلی نجفی از رویا بهشتی و مریم میرزاخانیعدم وجود ایكس‌ری علت صف‌های كمرگ رجایی/سفر اعضای كمیسیون عمران به هرمزگان/شبانه‌روزی شدن كمرگ رجایی