کد خبر: 7334 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ يکشنبه ۳۰ فروردين 12:02 عصر نسخه چاپی نسخه چاپی
1324 ارسال به دوست ارسال به دوستاز انتشار تمام دیدگاهها با سلایق مختلف استقبال می کنیم


***

1-      وقفه در فعالیت سایت عمدتاً بدلیل مشکلات فنی بودکه هاست و اطلاعات سایت را دچار مشکل کرد. سعی کردیم که این وقفه را زود برطرف کنیم اما بدلیل جابجایی هاست و مشکلات فنی این وقفه کمی طولانی شد و هزینه های بالای احیا و فعالیت دوباره نیز مزید بر علت. تلاشمان این بود که به کسی مدیون نشویم و مانندگذشته روی پای خودمان بایستیم ، پس افت و خیزمان را مثل همیشه ببخشید . اراده کرده ایم در شرایط جدید تلاشمان را مضاعف کنیم و مفید باشیم و تاثیرگذار و اگر خدابخواهد ماندگار .

2-      تغییراتی جزیی در سایت ایجاد کرده ایم ولینکهای جدیدی را اضافه نموده ایم تا نحوه اطلاع رسانی مطلوب تر شود . با ایجادکادرهای تبلیغاتی در دو طرف بالای ستونها امیدواریم با حمایت مخاطبان و انعقادقراردادهای تبلیغاتی بتوانیم بخشی از هزینها را از این طریق تامین نماییم .   

3-      با نگاهی اعتدال گرا ، همچون گذشته از انتشارتمام دیدگاهها با سلایق مختلف استقبال می کنیم . برای ارسال مطالبتان کافی است دربخش ارتباط با ما متن خود را بگذارید و ارسال کنید. سوژه هایتان را در بخش ارسال سوژه در نوار نارنجی بالا و نظرات خود را در زیر هر کدام از اخبار می توانیدبرای ما ارسال کنید .  ارسال نظر توسط شما مخاطبین گرامی برای ما بهترین حمایت خواهد بود . بسیار خرسند می شویم که نظرات خود را در ذیل اخبار برای ماارسال کنید و یا به سامانه پیامکی ما با شماره 30007957950974 پیامک بزنید .

 

4-      در هر کجای جهان ، ایران ، استان که زندگی می کنید اگر علاقمند بودید خبرنگار افتخاری ما باشید از اتفاقات دور و برتان باموبایل یا دوربین عکس بگیرید و برای ما بفرستید تا با نام خودتان منتشر کنیم . ازمشکلات محل زندگیتان برایمان گزارش بفرستید تا انعکاس داده شود . نقد کنید ،پیشنهاد بدهید و خلاصه اینکه در کنار ما و همراه ما باشید . 

سید علی علوی / مدیر مسئول پایگاه خبری ، تحلیلی هرمزگان نیوز نظرات


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

 

نظر شما

نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


    صدا       فیلم     تلویزیون    رادیو
دستگیری عاملان شهادت استوار معصومیجهین: دولت دوازدهم نگاه ویژه به جزایر داردسخنان قابل تامل مدیر آموزش و پرورش شهرستان خفر فارسفرمان مرگ در دست راننده خواب آلودساخت بزرگ‌ترین بندرصیادی كشور در هرمزگان/توان پهلودهی شناورهای بزرگیونانی‌ها خط ترانزیت خودرو به لنگه را تقویت می‌كنندمخالف اطلاع‌رسانی بنری شهرداری در این شرایط هستم همه سیاسیون از شهرداری سهم می‌خواهند/منکر بسیاری از مسائل نیستیم/نمی‌گوییم نیروهای شهرداری تعدیل شوندغربالگری زندانیان میناب در قالب طرح ویزیت رایگاناضافه شدن زیردریایی ساخت ایران به ناوگان ارتش/ توان حمل هشت مین دریایی"سرخوشانه‌های شهرداری" بندرعباس در هرمزگان‌نیوزسرخوشانه‌های شهرداری 1/پیاده‌روهای بندرعباس احداث نشده‌اندهرمزگان در رده هفتم باشگاه صدساله‌های ایران/زندگی 325 نفر از صدساله‌های ایران در هرمزگانعمان طوفانی می‌شود شن‌ها روان‌تردشستانی‌ها چرا و با وزیر نیرو چه كردند/وقوع رویدادی نادر در جنوبسفر هیئت تجاری عمان به جاسكرضا آزاد دریایی از کمدی تلخ کشتار خنده می‌گوید بانوی بشاگردی زننده گل تیم ملی فوتسال برابر تایلند هدف عكس‌هایم ارائه وضعیت هشدار دهنده‌ از منظر فروپاشى اجتماعى نیستپرنده‌ها مانع پرواز آسمان به بندرعباس شدندکشف 5 میلیارد پارچه قاچاق در حاجی‌آباد/توقیف محوله شیشه‌ای در بندرعباسخط مسافری دریایی كیش چابهار؛ شاید وقتی دیگر! تعداد قابل توجهی نیروی حزب‌الهی در امریکا داریم/کابینه‌ای مستقل می‌خواهیمنظر فاطمه ذوالقدر پیرامون طرح اصلاحی گذرنامه/ تاثیر ماجرای محدودیت ایجاد شده برای زهرا نعمتی/امکان خروج بانوان بدون اجازه قیم اصلاح گذرنامه‌ای برای کوتاه کردن دست شوهران زورگواختصاصی/تضاد فاحش گفته‌های مدیران آبی با واقعیت‌ها/بحران آب و رمز و راز چاه‌های انتقال در مینابتجهیز پلیس هرمزگان به سگ‌های موادیاب و پهباد نجات 12 نظامی اماراتی با هماهنگی مرکز نجات دریایی بندرعباسدرخشش بوكس هرمزگانی با مدال مختار رضاییدو هرمزگانی در لیست داغ‌ترین‌های مردادیسرپرست روابط عمومی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان منصوب شدفیلم 13 میلیون دلاری فرهادی در اسپانیا 100 درصد کانتینرها را کنترل می‌کنیم/ افرایش تعداد ایکس‌ری‌ها از 15 به 50 پیشی گرفتن حاجیه ها از حاجی هارایگان شدن مسیر بین ایستگاه راه آهن بندرعباس تا قشم/سازمان قطار و ریل می خردنیازی به وزارت دریانوردی نداریم/عنوان پیشنهادی حرف درستی نیستسرانجامِ ماكت غول‌آسای ناو هواپیمابر ایرانی+تصاویربا تصویب كمیسیون نظارت بر سفرهای خارجی به ایتالیا رفتیمپیشنهاد ذوالقدر پیرامون ساماندهی موتورسکلیت‌های پایتختانتظار می‌رفت امام جمعه شتابزده عمل نکند/رفع مشکلات مسکن مهر قشم نیاز به شفاف‌سازی دارد/فرماندار وقت نقشه‌ای منسوخ را دیکته کرد