کد خبر: 7334 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ يکشنبه ۳۰ فروردين 12:02 عصر نسخه چاپی نسخه چاپی
1225 ارسال به دوست ارسال به دوستاز انتشار تمام دیدگاهها با سلایق مختلف استقبال می کنیم


***

1-      وقفه در فعالیت سایت عمدتاً بدلیل مشکلات فنی بودکه هاست و اطلاعات سایت را دچار مشکل کرد. سعی کردیم که این وقفه را زود برطرف کنیم اما بدلیل جابجایی هاست و مشکلات فنی این وقفه کمی طولانی شد و هزینه های بالای احیا و فعالیت دوباره نیز مزید بر علت. تلاشمان این بود که به کسی مدیون نشویم و مانندگذشته روی پای خودمان بایستیم ، پس افت و خیزمان را مثل همیشه ببخشید . اراده کرده ایم در شرایط جدید تلاشمان را مضاعف کنیم و مفید باشیم و تاثیرگذار و اگر خدابخواهد ماندگار .

2-      تغییراتی جزیی در سایت ایجاد کرده ایم ولینکهای جدیدی را اضافه نموده ایم تا نحوه اطلاع رسانی مطلوب تر شود . با ایجادکادرهای تبلیغاتی در دو طرف بالای ستونها امیدواریم با حمایت مخاطبان و انعقادقراردادهای تبلیغاتی بتوانیم بخشی از هزینها را از این طریق تامین نماییم .   

3-      با نگاهی اعتدال گرا ، همچون گذشته از انتشارتمام دیدگاهها با سلایق مختلف استقبال می کنیم . برای ارسال مطالبتان کافی است دربخش ارتباط با ما متن خود را بگذارید و ارسال کنید. سوژه هایتان را در بخش ارسال سوژه در نوار نارنجی بالا و نظرات خود را در زیر هر کدام از اخبار می توانیدبرای ما ارسال کنید .  ارسال نظر توسط شما مخاطبین گرامی برای ما بهترین حمایت خواهد بود . بسیار خرسند می شویم که نظرات خود را در ذیل اخبار برای ماارسال کنید و یا به سامانه پیامکی ما با شماره 30007957950974 پیامک بزنید .

 

4-      در هر کجای جهان ، ایران ، استان که زندگی می کنید اگر علاقمند بودید خبرنگار افتخاری ما باشید از اتفاقات دور و برتان باموبایل یا دوربین عکس بگیرید و برای ما بفرستید تا با نام خودتان منتشر کنیم . ازمشکلات محل زندگیتان برایمان گزارش بفرستید تا انعکاس داده شود . نقد کنید ،پیشنهاد بدهید و خلاصه اینکه در کنار ما و همراه ما باشید . 

سید علی علوی / مدیر مسئول پایگاه خبری ، تحلیلی هرمزگان نیوز نظرات


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

 

نظر شما

نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


    صدا       فیلم     تلویزیون    رادیو
جایگاه واقعی برخی از اقشار در انتخابات مشخص شد/ برای سال ها به معاندان خوراك دادند/تداوم احضار فرمانداران و مدیرانافزایش دمای روزانه تا ششم خرداد"زمین سرخ" هرمزگانی عکس روز نشنال ژئوگرافی شدبستکی‌ها بیشترین رای را به روحانی دادندچون به شورا می روند آن کار دیگر می‌کنند حرکت پنج رستوران سوئدی به سمت قشم / راه‌اندازی خط مسافری دریایی قشم دبی/تلاش برای خرید کروز از ایتالیاارتفاعات هرمزگان از امروز رگباری می‌شود احتمال آغاز فعالیت دانشکده نفت دانشگاه هرمزگان/ توقف پذیرش دانشجو در علمی کاربردی تایدواترقانون اجازه خروج همسر از کشور اینبار دامن پرچم دار المپیکی را گرفتواعظی: کارانه را ما فیلتر نکرده ایم از حلق آویز با چادردختر14 ساله در تا طناب دار مرد 36 ساله در تیروربازیار ناشی نخلستان را بی ‌بَر کرد!انتصاب اعضای هیئت‌رئیسه شورای هماهنگی نمایندگان ادوار هرمزگان در ستاد روحانیآبشورکی سریع‌ترین شتر ایرانراه‌اندازی خط کشتیرانی جدید از هندوستان به بندرعباسکشف محموله گردوی قاچاق در کیش/ عدم صلاحیت گمرک نخل‌تقی در ترخیص کالاهای توقیفی اخیرمستند تلویزیونیِ روحانی سانسور شدژئوپارک قشم به شبکه جهانی یونسکو پیوستنزدیک به 64 درصد مردم در انتخابات شرکت می کنندموج؛ جشنواره‌ای موفق یا فصلی برای موج‌سواریسرمایه گذاری 500 میلیون دلاری هندی ها در بندر رقیب شهید رجاییمخالفت با تحقیق و تفحص از عملکرد مناطق آزادکدام را باور کنیم!دانش آموزان شیب‌درازی در قشم آموزش‌های محیط زیستی دیدند اداره کل غذا، دارو و استاندارد قشم پتانسیل تبدیل به آزمایشگاه‌ معتمد منطقه را دارد بررسی ویژه رد صلاحیت‌ها در بندرلنگه"ابوالقاسم جراره" رئیس ستاد رئیسی در هرمزگان شد"معتمدی" سکاندار ستاد میرسلیم در هرمزگان شدلنج سوخت/ناخدای 60 ساله کنگی غرق شدسیستان و بلوچستان مقصد نخستین سفر تبلیغاتی رئیسیزمان پخش اولین مناظره انتخاباتی مشخص شدحضور فعالان پتروشیمی قشم در سیزدهمین همایش بین المللی IPF تهرانپخش مناظرات به صورت زنده ، مطالبه ملی است داوودی : استفاده 50 درصد بانوان هرمزگان از دخانیات نادرست استآغاز ساماندهی چاه های تلا در بندر تاریخی لافت قشم قوت‌گیری احتمال سفر دکتر روحانی به هرمزگان"مرد بزرگ" اثر هنرمند هرمزگانی در قاب منتخب نشنال جئوگرافیک+تصویرتحلیل جلایی‌پور از احتمال رقابت قالیباف و روحانیپشت پرده تکذیبیه حمایت از رئیسی توسط جبهه پایداریشکل‌گیری موج پالم یک حرکت اشتباه استراتژیک بود