کد خبر: 7334 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ يکشنبه ۳۰ فروردين 12:02 عصر نسخه چاپی نسخه چاپی
1358 ارسال به دوست ارسال به دوستاز انتشار تمام دیدگاهها با سلایق مختلف استقبال می کنیم


***

1-      وقفه در فعالیت سایت عمدتاً بدلیل مشکلات فنی بودکه هاست و اطلاعات سایت را دچار مشکل کرد. سعی کردیم که این وقفه را زود برطرف کنیم اما بدلیل جابجایی هاست و مشکلات فنی این وقفه کمی طولانی شد و هزینه های بالای احیا و فعالیت دوباره نیز مزید بر علت. تلاشمان این بود که به کسی مدیون نشویم و مانندگذشته روی پای خودمان بایستیم ، پس افت و خیزمان را مثل همیشه ببخشید . اراده کرده ایم در شرایط جدید تلاشمان را مضاعف کنیم و مفید باشیم و تاثیرگذار و اگر خدابخواهد ماندگار .

2-      تغییراتی جزیی در سایت ایجاد کرده ایم ولینکهای جدیدی را اضافه نموده ایم تا نحوه اطلاع رسانی مطلوب تر شود . با ایجادکادرهای تبلیغاتی در دو طرف بالای ستونها امیدواریم با حمایت مخاطبان و انعقادقراردادهای تبلیغاتی بتوانیم بخشی از هزینها را از این طریق تامین نماییم .   

3-      با نگاهی اعتدال گرا ، همچون گذشته از انتشارتمام دیدگاهها با سلایق مختلف استقبال می کنیم . برای ارسال مطالبتان کافی است دربخش ارتباط با ما متن خود را بگذارید و ارسال کنید. سوژه هایتان را در بخش ارسال سوژه در نوار نارنجی بالا و نظرات خود را در زیر هر کدام از اخبار می توانیدبرای ما ارسال کنید .  ارسال نظر توسط شما مخاطبین گرامی برای ما بهترین حمایت خواهد بود . بسیار خرسند می شویم که نظرات خود را در ذیل اخبار برای ماارسال کنید و یا به سامانه پیامکی ما با شماره 30007957950974 پیامک بزنید .

 

4-      در هر کجای جهان ، ایران ، استان که زندگی می کنید اگر علاقمند بودید خبرنگار افتخاری ما باشید از اتفاقات دور و برتان باموبایل یا دوربین عکس بگیرید و برای ما بفرستید تا با نام خودتان منتشر کنیم . ازمشکلات محل زندگیتان برایمان گزارش بفرستید تا انعکاس داده شود . نقد کنید ،پیشنهاد بدهید و خلاصه اینکه در کنار ما و همراه ما باشید . 

سید علی علوی / مدیر مسئول پایگاه خبری ، تحلیلی هرمزگان نیوز نظرات


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

 

نظر شما

نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


    صدا       فیلم     تلویزیون    رادیو
شروع کلاس‌های اوقات فراغت کانون پرورش فکری در هرمزگانپرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته تا شهریورماهاستاندار هرمزگان:بزودی پالایشگاه وپایانه صادرات نفت کشور در جاسک راه اندازی می‌شودمخالفت مجلس با تفکیک چند وزارتخانه‌تصمیم هیئت دولت برای رفع تنش آب شربطرح توسعه سواد بانوان روستایی در هرمزگان اجرا می شوددکتر ظریف : خیال نکنید اگر روحانی رفت و اصولگرایان آمدند موفق می‌شوند ساخت و سازهای غیرقانونی در ساحل بندرلنگه تخریب شدزمان و مکان دیدار رسمی «پوتین- ترامپ »تعیین شدتخفیف 50 درصدی عوارض پروانه ساختمان و نوسازی سالیانه در قشماستاندار هرمزگان:هرمزگان بستر مناسبی برای جذب سرمایه گذاران اتریشی داردخطر مرگ رسانه‌های ایران همزمان با موج بلند بحران اقتصادیبیرانوند در تیم منتخب جام جهانی2018 قرار گرفتجدیدترین اقدامات اروپایی برای حفظ برجامسه مرحله اساسی برای شروع کسب اینترنتیمقررات جدید برای چک برگشتی تاج: شرایط تیم ملی بسیار خوب استابقای اعتدال در جامعه روحانیت یا انشعابی جدید؛ گزینه‎های پیش روی این تشکل کهناستاندار هرمزگان: بنادر هرمزگان برای تسهیل صادرات باید شبانه روزی شوندطرح تفصیلی شهر بندرعباس بازنگری می شودجزئیات فیش حقوقی امسال کارکنانخبرخوش دیوان عدالت برای دریافت‌کنندگان بیمه بیکاری/ابطال یک دستور7 گزینه شهردار پایتختسعید مرتضوی کجاست؟مدیر هتل هرمز بندرعباس:دخالت دولت برای رونق بخش گردشگری ضروری استتشریح برنامه های سال ۹۷ شهرداری بندرعباس در پنج بخش اصلیدستگیری عاملان شهادت استوار معصومیجهین: دولت دوازدهم نگاه ویژه به جزایر داردسخنان قابل تامل مدیر آموزش و پرورش شهرستان خفر فارسفرمان مرگ در دست راننده خواب آلودساخت بزرگ‌ترین بندرصیادی كشور در هرمزگان/توان پهلودهی شناورهای بزرگیونانی‌ها خط ترانزیت خودرو به لنگه را تقویت می‌كنندمخالف اطلاع‌رسانی بنری شهرداری در این شرایط هستم همه سیاسیون از شهرداری سهم می‌خواهند/منکر بسیاری از مسائل نیستیم/نمی‌گوییم نیروهای شهرداری تعدیل شوندغربالگری زندانیان میناب در قالب طرح ویزیت رایگاناضافه شدن زیردریایی ساخت ایران به ناوگان ارتش/ توان حمل هشت مین دریایی"سرخوشانه‌های شهرداری" بندرعباس در هرمزگان‌نیوزسرخوشانه‌های شهرداری 1/پیاده‌روهای بندرعباس احداث نشده‌اندهرمزگان در رده هفتم باشگاه صدساله‌های ایران/زندگی 325 نفر از صدساله‌های ایران در هرمزگانعمان طوفانی می‌شود شن‌ها روان‌تر